Verejný prísľub !

30 november, 2018

Spoločnosť e-Net, s.r.o. týmto dáva verejný prísľub, že odmení finančnou odmenou 5.000,- EUR svedka, ktorý podá pravdivé svedectvo priamo vedúce k usvedčeniu páchateľov, ktorí poškodzujú e-Net, s.r.o. tvrdeniami o zániku spoločnosti alebo klamstvami o tom, že spoločnosť e-Net, s.r.o. neprevádzkuje služby na optickej sieti či akýmikoľvek inými tvrdeniami, ktoré poškodzujú spoločnosť e-Net, s.r.o. v súvislosti so službami ktoré poskytuje.

Naša spoločnosť sa nikdy nezníži k podobným praktikám a preto budeme voči nim bojovať jasným a najmä pravdivým informovaním o faktoch a samozrejme aj právnou cestou.

Naša spoločnosť prevádzkuje svoje služby na vlastnej optickej sieti, ktorú neustále rozširuje. Taktiež „fámy“ o zániku našej spoločnosti sú klamstvom – e-Net sa naopak ďalej rozširuje a žiadny zánik určite nehrozí.

Našu TV službu si môžete objednať už aj mimo Senca, konkrétne v okresoch Galanta, Pezinok, Trnava, Senec a Dunajská Streda a týmto určite nekončíme!

Taktiež si dávajte pozor na „rýchle a výhodné“ ponuky a dobre porovnávajte. Ak Vám niekto vypočíta, že e-Net je nevýhodnejší, určite zle počítal, lebo:

– e-Net má v cene veľmi dôležitú službu archív, ktorú využíva 93% jej zákazníkov
– e-Neťáci sledujú čo chcú a kedy chcú, nahrávací box nič nerieši, e-Neťáci nechcú byť sluhom TV a riešiť čo kedy naplánujú na nahrávanie…..
– e-Neťáci majú v cene službu TV v mobile/tablete, čoskoro TV cez webový prehliadač a o veľkom počte zaujímavých staníc naviac už asi ani písať netreba
– e-Neťáci vedia že sme v Senci, či je piatok sviatok, naši technici všetko vyriešia najlepšie hneď
– základ v e-Nete je 4,55 EUR, konkurencia je vždy nad 10 EUR a vhodnou kombináciou TV balíčkov je možné výrazne zredukovať poplatky

Ďakujeme za šírenie tohto odkazu a podporu, ktorú nám prejavujete informovaním o týchto neférových praktikách a veríme, že páchateľov sa nám s vašou pomocou podarí čoskoro usvedčiť.

 

Komentáre